تعریفی ساده از دیجیتال مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی دیجیتال یکی از زیر مجموعه های مدیریت تبلیغات و مدیریت بازاریابی است .اما با توجه به اینکه فناوری اطلاعات رشد و توسعه سریعی داشته و استفاده کنندگان از موبایل های هوشمند خیلی سریع افزایش چشمگیری پید کرده ، دیجیتال مارکتینگ به عنوان یک مهارت مستقل مورد توجه قرار گرفته است .

نکته جالب اینجاست که این روند سرعت باعث شده است که ظرف مدت کوتاهی تکنیک های قابل استفاده در دیجیتال مارکتینگ تغییر پیدا کند و برای داشتن کسب و کاری به روز و کارا ،باید به صورت روزانه و مستمر مطالعه داشت و از تکنیک های به روز و برتر استفاده کرد.

البته نمی توان از دیجیتال مارکتینگ تعریف دقیقی کرد ،اما می توان گفت دیجیتال مارکتینگ مجموعه ای از همه ی ابزارها و فعالیت هایی است که برای بازاریابی خدمات و محصولات در بستر دیجیتال که شامل اینترنت ،موبایل، وب و... استفاده می شوند.
مزایای دیجیتال مارکتینگ : 1- قابلیت ارتقا وبهبود سیستم ها در کمترین زمان 2- دسترسی سریع به مخاطب وبازار هدف 3- امکان استفاده از تبلیغات متنوع 4- امکان انتخاب مخاطب هدف بر اساس جنسیت، مکان، شغل ،تحصیلات و... با تصور آینده ی بازارهای دنیا ،می توان گفت : اگر در کسب و کار خود از دیجیتال مارکتینگ استفاده نکنیم ،مثل این است که کاری را شروع کردیم ولی آن را از مردم مخفی نگه داشته ایم. به گفته ی جک ولش : ” اگر می خواهید جنازه ای را قایم کنید، بهترین محل برای آن صفحه دوم گوگل است . ‟

نسل هزاره هوشمند با ارائه دیجیتال مارکتینگی به روز و با استفاده از برترین تکنیک های رقابت در بازار و ابزارهای شناسایی رقبا همچنین پیدا کردن بازار هدف به وسیله ی تبلیغات متنوع دیجیتالی، کسب و کار شما را به عرصه ی دیجیتال وارد میکند و شما را به مخاطبان هدف معرفی کرده و شاهد پیشرفت روزافزون کسب و کارتان در تجارت دیجیتال خواهید بود. گروه تخصصی نسل هزاره هوشمند ، با طراحی وب سایت و اپلیکیشن اندروید هماهنگ ، طراحی و ارائه ی اپلیکیشن موبایل برای سیستم عامل های اندروید و آی او اس ، سئوی تخصصی سایت و ارتقای رتبه سایت در گوگل ، ارائه راهکار و آموزش روش های افزایش رتبه گوگل ، مدیریت شبکه های اجتماعی و طراحی نقشه راه در رسیدن به رتبه های ابتدایی ،شما را در رسیدن به اهداف تجاری تان یاری می کند.

پبام ها و نظرات شما

ما را با نظرات خود آشنا کنید

+