راهکار درون سازمانی

اگه شما هم صاحب کسب و کاری هستین که برای توسعه و معرفی اون در نمایشگاه ها شرکت میکنین، حتما براتون پیش اومده که اطلاعاتی که از بازدیدکننده ها روی فرم های کاغذی وارد میکنین بد خط یا ناخوانا بودن، در حمل و نقل گم شدن، لکه ای روشون ریخته یا حتی شماره تلفن اشتباه یا ناقص بوده؛ ضمن اینکه وارد کردن این حجم اطلاعات بطور دقیق داخل سیستم های داخلی زمانبر هست.

ویژگی ها
  • ثبت اطلاعات بازدیدکنندگان
  • ارسال پیامک
  • خروجی اکسل
  • ارزیابی نیروهای کانتر
  • گزارش های مدیریتی کاربردی
  • تحت وب و اپلیکیشن اندروید

نرم افزار ژوپیتر دارای 1 سال ارائه خدمات پس از فروش رایگان و گارانتی بازگشت وجه می باشند.

ژوپیتر یک نرم افزار تحت وب هست، که برای مدیریت بازدیدکنندگان و ثبت اطلاعات اونها چه در نمایشگاه ها و چه در هر کانالی که شما جذب مشتری دارین بکار میره.
از کاربرد های نرم افزار ژوپیتر میشه به موارد زیر اشاره کرد:
1-)اطلاعات بازدیدکنندگان و مشتری ها بطور دقیق در یک فرم دیجیتالی ثبت میشه، که ضمن دقت بالا زمان خیلی کمی هم میبره.
2-)به محض ثبت بازدیدکننده، یک پیامک خوشامدگویی از طرف مجموعه ی شما برای مخاطب ارسال میشه که حاوی راه های ارتباطی با شما و هر اطلاعاتی هست که شما دوست دارین در اختیار بازدیدکننده قرار بگیره.
این پیامک ضمن تجربه ی شیرینی که از مجموعه ی شما در ذهن مخاطب به جا میگذاره، کار متفاوت و با پرستیژی هست که باعث میشه اطلاعات شما همیشه و همه جا در اختیار بازدیدکننده هست.
3-)نرم افزار تحت وب هست و نسخه ی اندروید هم داره؛ همین باعث شده اطلاعات همه ی نمایشگاه ها، مشتریان، کانتر ها و عملکرد هر کدوم از نیرو های فروش در هر لحظه و هر جا، در کوتاهترین زمان بطور منظم و دسته بندی شده در اختیار شما باشن و قابل ارزیابی باشن.
4-)شما به راحتی میتونین از همه ی اطلاعات خروجی اکسل بگیرین و دیگه نیازی به صرف وقت و انرژی برای وارد کردن اطلاعات به سیستم نیست و از خیلی از خطاها جلوگیری میشه.
5-)شما با فیلتر ها و نمودار های تعبیه شده در این نرم افزار در یک نگاه میتونین بازخورد و تقاضاهای ثبت شده برای هر کدوم از محصولاتتون رو ببینین و برای تولید، عرضه و نمایشگاه های دیگه ی خودتون برنامه ریزی های دقیق تری داشته باشین.
6-)ژوپیتر امکان ثبت تاریخ یادآوری برای هر بازدیدکننده داره؛ به اینصورت که خود سیستم در زمان ثبت شده آلارم میده که به چه علت باید با مشتری یا بازدیدکننده تماس بگیرین و پیگیری انجام بدین.
در طراحی و تولید نرم افزار ژوپیتر سعی شده تا راحت ترین تجربه ی کاربری، سادگی و در عین حال کارآمدی محصول مورد متوجه باشه.
این نرم افزار ضمن قابلیت های جامع و کاربردی که داره، قیمت ارزنده و به صرفه ای برای صاحبان کسب و کار داره که باعث شده استقبال از این محصول بطور چشمگیری زیاد باشه.
' برای اطلاعات بیشتر در مورد نرم افزار ژوپیتر، می توانید از طریق    پیام در واتس آپ با ما در ارتباط باشید؛ یا با شماره تلفن    و یا    تماس حاصل فرمایید. '

پیام ها و نظرات شما

مقلات بلاگ

تازه ترین مطالب در گستره وب

+