دیجیتال مارکتینگ

روند دیجیتالی شدن کسب و کارها در حالت عادی صعودی بود، اما این روزها اهمیت داشتن چنین فضایی برای رشد و فعالیت تجارت ها ضرورت بیشتری پیدا کرده. در دنیای امروز تقریبا هر کسب و کاری که بخواهد به فعالیت خود ادامه دهد ضروریست محصول یا خدمات خود را بصورت دیجیتالی معرفی و عرضه کند. چراکه در عصر ارتباطات، در دسترس ترین و موثر ترین راه برای ارتباط با مشتری یا مخاطبان هدف از طریق اینترنت است. اما یادتان باشد رقابت در فضای مجازی هم وجود دارد! پس مهم است از چه روشی برای راهیابی کسب و کارتان به دنیای وب، و پیشی گرفتن از رقبایتان استفاده میکنید. اگر میخواهید در این مسابقه پیروز میدان باشید یا حتی مرز فعالیت خود را از شهر یا کشور خودتان فراتر ببرید، نیاز است فاکتور های مهمی را در نظر بگیرید و از افراد متخصص در این زمینه کمک بگیرید.

ویژگی ها
  • طراحی و توسعه وب
  • بهینه سازی و سئو
  • ایمیل مارکتینگ
  • تبلیغات گوگل
  • بازاریابی و تولید محتوا
  • شبکه‌‌های اجتماعی
  • تبلیغات آنلاین
  • بازاریابی رسانه

تمامی خدمات ارائه شده در قراردادهای دیجیتال مارکتینگ دارای 1 سال ارائه خدمات پس از فروش رایگان و گارانتی بازگشت وجه می باشند.

دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی دیجیتال یکی از زیر مجموعه های مدیریت تبلیغات و مدیریت بازاریابی است .اما با توجه به اینکه فناوری اطلاعات رشد و توسعه سریعی داشته و استفاده کنندگان از موبایل های هوشمند خیلی سریع افزایش چشمگیری پید کرده ، دیجیتال مارکتینگ به عنوان یک مهارت مستقل مورد توجه قرار گرفته است .

نکته جالب اینجاست که این روند سرعت باعث شده است که ظرف مدت کوتاهی تکنیک های قابل استفاده در دیجیتال مارکتینگ تغییر پیدا کند و برای داشتن کسب و کاری به روز و کارا ،باید به صورت روزانه و مستمر مطالعه داشت و از تکنیک های به روز و برتر استفاده کرد.

البته نمی توان از دیجیتال مارکتینگ تعریف دقیقی کرد ،اما می توان گفت دیجیتال مارکتینگ مجموعه ای از همه ی ابزارها و فعالیت هایی است که برای بازاریابی خدمات و محصولات در بستر دیجیتال که شامل اینترنت ،موبایل، وب و... استفاده می شوند.
مزایای دیجیتال مارکتینگ : 1- قابلیت ارتقا وبهبود سیستم ها در کمترین زمان 2- دسترسی سریع به مخاطب وبازار هدف 3- امکان استفاده از تبلیغات متنوع 4- امکان انتخاب مخاطب هدف بر اساس جنسیت، مکان، شغل ،تحصیلات و... با تصور آینده ی بازارهای دنیا ،می توان گفت : اگر در کسب و کار خود از دیجیتال مارکتینگ استفاده نکنیم ،مثل این است که کاری را شروع کردیم ولی آن را از مردم مخفی نگه داشته ایم. به گفته ی جک ولش : ” اگر می خواهید جنازه ای را قایم کنید، بهترین محل برای آن صفحه دوم گوگل است . ‟

نسل هزاره هوشمند با ارائه دیجیتال مارکتینگی به روز و با استفاده از برترین تکنیک های رقابت در بازار و ابزارهای شناسایی رقبا همچنین پیدا کردن بازار هدف به وسیله ی تبلیغات متنوع دیجیتالی، کسب و کار شما را به عرصه ی دیجیتال وارد میکند و شما را به مخاطبان هدف معرفی کرده و شاهد پیشرفت روزافزون کسب و کارتان در تجارت دیجیتال خواهید بود. گروه تخصصی نسل هزاره هوشمند ، با طراحی وب سایت و اپلیکیشن اندروید هماهنگ ، طراحی و ارائه ی اپلیکیشن موبایل برای سیستم عامل های اندروید و آی او اس ، سئوی تخصصی سایت و ارتقای رتبه سایت در گوگل ، ارائه راهکار و آموزش روش های افزایش رتبه گوگل ، مدیریت شبکه های اجتماعی و طراحی نقشه راه در رسیدن به رتبه های ابتدایی ،شما را در رسیدن به اهداف تجاری تان یاری می کند.

تولید محتوای آنلاین

با همکاری هم و با بالاترین سطح کیفیت، در وب سایت و شبکه‌‌های اجتماعی شما به تولید محتوا متنی و چند رسانه‌ای خواهیم پرداخت و مطمئن می‌شویم محتوای شما هم برای کاربر و هم برای جستجو بهینه باشد

تبلیغات و بازاریابی اینترنتی

بازاریابی اینترنتی به فرایند جذب و حفظ مشتری از طریق اینترنت گفته می‌شود. در انجام این نوع از بازاریابی باید اهداف را مشخص کرد و سپس وب سایتی مناسب از جهات مختلف مانند نحوه طراحی و برنامه نویسی مطابق با این اهداف تهیه کرد. از جمله این اهداف می‌توان ترغیب بازدید کنندگان از وب سایت به تماس تلفنی و سفارش محصول و … اشاره کرد.

پیام ها و نظرات شما

مقلات بلاگ

تازه ترین مطالب در گستره وب

مشتریان ما

ما همیشه سعی می کنیم تا بهترین پشتیبانی را برای شما داشته باشیم

برای دریافت مشاوره رایگان و آشنایی بیشتر با شرکت نسل هزاره هوشمند تماس بگیرید

تماس بگیرید
image
image
image
image