10 راهی که به وسیله آن کسب و کار شما با ساخت یک اپلیکیشن اندروید، می تواند رشد کند (بخش اول)

چندی پیش اپلیکیشن های موبایل ابزاری برای شرکت ها و مشاغل بزرگ بود. امروزه، شرکت های کوچکتر به لطف اپ های موبایل به مشتریان، بهتر خدمات می دهند و بازده بسیار بیشتری را در سرمایه گذاری مشاهده می کنند.

به هر روشی که شما به آن نگاه کنید ، انسان ها برای اجتماعی بودن باید مانند یک سیم عمل کنند. هیچ کس نمی خواهد از آنچه در جهان اتفاق می افتد بی خبر و منزوی شود. واقعیت اجتماعی بودن تلفن همراه را نمی توان انکار کرد. درست مانند مکالمه رسمی و تماس ویدیویی، مشاغل می توانند فروش را از طریق اپلیکیشن موبایل به پیش ببرند. ایجاد یک حساب کاربری فیس بوک یا توییتر بسیار عالی است، اما فقط کافی نیست.

در نتیجه، شما به یک اپلیکیشن نیاز دارید. ترس از قیمت بالای طراحی اپلیکیشن با وجود شرکت های طراحی اپلیکیشن دیگر وجود ندارد. طراح اپلیکیشن حرفه ای می تواند فعالیت روزانه در کسب و کار شما را در مسیر حضور در گوشی موبایل قرار دهد.

ادامه مطلب

بازاریابی شبکه های اجتماعی (Social Media Marketing )

از مهم ترین روش های بازاریابی دیجیتال (دیجیتال مارکتینگ ) ، بازاریابی شبکه های اجتماعی است .شکل گیری و همه گیر شدن رسانه های گروهی یا همان شبکه های اجتماعی ،باعث شد که بازاریابی دیجیتال بستری جدید موثری برای فعالیت های خود پیدا کند که ما آن را با عنوان بازاریابی شبکه های اجتماعی می شناسیم .

اصل اول و خیلی مهم بازاریابی این است که :هرجا که مردم حضور داشته باشند ،کسب و کار نیز همان جاست . و از آنجا که هیچ جایی جز شبکه های اجتماعی نمی توان این تعداد از مردم را یافت ،پس چه جایی بهتر از آنجا ؟!!

ادامه مطلب

در سال 2020 چگونه SEO را انجام دهیم: موضوعات و نکاتی از 10 کارشناس

در سال 2020 تمرکز اصلی سئو شما چه خواهد بود و چه پیشرفت های جدید را باید در نظر داشته باشید تا از حداکثر فرصت های ترافیک جستجوی خود اطمینان حاصل کنید؟

ما به تازگی با ده متخصص در این زمینه صحبت کرده ایم تا نظرات خود را در مورد آخرین به روزرسانی های SEO و اینکه کسب و کارها چگونه می توانند به صورت عملی آن ها را بکار بگیرند تا درکسب و کار خود موفق شوند . ما در اینجا در این پست و پست های بعدی این 10 نکته ضروری را بیان می کنیم.

ادامه مطلب

4 راهی که کسب و کار شما می تواند از داشتن یک اپلیکیشن موبایل سود ببرد (بخش دوم)

در مقاله قبل دو روش از 4 راهی که کسب و کار شما می تواند از داشتن یک اپلیکیشن موبایل سود ببرد، را مورد بررسی قراردادیم. در مقاله امروز به معرفی دو روش بعدی خواهیم پرداخت، که چگونه یک اپلیکیشن موبایل می تواند به کسب و کار شما کمک کند و سودآوری شما افزایش یاید

ادامه مطلب

4 راهی که کسب و کار شما می تواند از داشتن یک اپلیکیشن موبایل سود ببرد (بخش اول)

موبایل ها اکنون در همه جیب های ما هستند ، اینطور نیست؟
من در مورد دستگاه های تلفن همراه صحبت می کنم. و قابلیت اصلی این دستگاه ها (به غیر از برقراری تماس تلفنی ، به من گفته شده است) اجرای تعداد زیادی اپلیکیشن کاربردی است که تقریباً به هر هدف قابل تصور خدمت می کنند.
مشاغل مختلف از گوشه و کنار دنیا ، با ارائه طیف وسیعی از محصولات متنوع ، مهاجرت را از دنیای فیزیکی و پخش تراکت ، چاپ تبلیغات و حلق آویز کردن تابلوهای تبلیغاتی به حوزه تلفن همراه آغاز کرده اند. و شما هم باید هرچه سریعتر به حوزه موبایل وارد شوید . حالا می دانم چه فکر می کنید :
تجارت ما نیازی به ساخت یک اپلیکیشن موبایل برای فروش محصولات به مشتریان وفادار ما ندارد!
و شاید در گذشته نیز چنین بوده است. اما اگر می خواهید برای آینده آماده شوید و فواید عظیم را از بالای دروازه ببینید ، به یک اپلیکیشن موبایل نیاز دارید.

ادامه مطلب

چرا کسب و کار شما به اپلیکیشن موبایل مختص خودش نیاز دارد ؟ (قسمت دوم)

در قسمت اول این مقاله درباره مزیت های استفاده از اپلیکیشن موبایل برای کسب و کارتان صحبت کردیم . در این مقاله درباره 4 سایر مزیت های طراحی اپلیکیشن موبایل صحبت می کنیم

ادامه مطلب

چرا کسب و کار شما به اپلیکیشن موبایل مختص خودش نیاز دارد ؟ (قسمت اول)

امروز می خواهم درمورد طراحی اپلیکیشن موبایل به همراه کسب و کار صحبت کنم و چرا باید ساخت یک اپلیکیشن موبایل را برای شرکت خودتان در نظر بگیرید. اگر فکر می کنید که اپلیکیشن ها فقط برای برندهای بزرگ مانند Walmart و Bank of America هستند ، اشتباه می کنید. بیشتر و بیشتر مشاغل کوچک و متوسط از روند تلفن همراه پیروی می کنند و می دانند که یک استراتژی موثر برای تلفن همراه بیش از یک وب سایت ریسپانسو برای تلفن همراه را شامل می شود.

ادامه مطلب

اهمیت بک لینک ها در سئو

در سئو سایت شما یکی از مهمترین شاخص های رنک دهی (رتبه بندی) موتورهای جستجو (به خصوص گوگل ) بک لینک (BackLink) است. اگر از سایت های دیگر به وب سایت شما لینک داده شود ،به آن لینک بک لینک گفته می شود .

ادامه مطلب

تکنیک ها و ابزارهای دیجیتال مارکتینگ

بازاریابی دیجیتال به مجموعه فعالیت هایی که جهت تبلیغ خدمات و محصولات با استفاده از ابزار های دیجیتال صورت میگیرد ، دیجیتال مارکتینگ می گوییم.دیجیتال مارکتینگ فقط به کسب و کارهای آنلاین محدود نمی شود .برخی تصور می کنند فقط کسب و کارهایی که دارای وب سایت هستند می توانند از دیجیتال مارکتینگ استفاده کنند در حالی که خیلی از کسب و کارهای سنتی نیز از تبلیغات دیجیتال برای معرفی خود به بازار استفاده میکنند.

ادامه مطلب

7 نکته مهم درباره دیجیتال مارکتینگ

این روزها ،مجریان دیجیتال مارکتینگ نسبت به 10 سال گذشته ، با چشم انداز کاملا متفاوت تری مواجه هستند .البته بازاریابان موفق و باهوش همواره متوجه اهمیت هشدارهایی که به مشتریان فعال تر و درحال تغییر امروزی اشاره دارند ،هستند . در زیر 7 نکته مهم در حیطه کار دیجیتال مارکتینگ گفته می شود .هرچند این نکات تمام آن چیزی نیست که برای موفقیت در این کار کافی باشد ،اما دانستن آن ها به بازاریابان کمک های شایانی می کند.

ادامه مطلب

طراحی اپلیکیشن اندروید

اولین موبایل ها در ابتدای سال های 1970 ساخته شدند.تلفن های همراه ابتدایی ،فقط برای برقراری مکالمات برنامه ریزی شده بودند ولی از همون ابتدا ایده ی هوشمندتر کردن آن ها وجود داشت. با پیشرفت علم کامپیوتر ، مخترعین توانستند موبایل ها را شبیه به کامپیوتر طراحی کنند . با پیشرفت روز افزون موبایل های هوشمند ،و دارا شدن قابلیت نصب انواع نرم افزارها و اپلیکیشن ها ، قادر شدند نیازهای بشر به تکنولوژی پردازشی را تامین کنند. طراحی اپلیکیشن های اندروید یکی از راهکارهای جذب مشتری برای بهبود هر گسب و کاری می باشد

ادامه مطلب

ابزار سئو چیست ؟

در واقع ابزار سئو سایت هایی هستند که بتوان سایت را از تمام جوانب بررسی کرد .سایت گوگل یکی از معیارهای بررسی و آنالیز سایت می باشد که گاهی میتواند دربرگیرنده ی هزینه هایی باشد.دارندگان هرکسب و کاری باید حداقل اطلاعات مختصری از سئو داشته باشند

ادامه مطلب

تعریفی ساده از دیجیتال مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی دیجیتال یکی از زیر مجموعه های مدیریت تبلیغات و مدیریت بازاریابی است .اما با توجه به اینکه فناوری اطلاعات رشد و توسعه سریعی داشته و استفاده کنندگان از موبایل های هوشمند خیلی سریع افزایش چشمگیری پید کرده ، دیجیتال مارکتینگ به عنوان یک مهارت مستقل مورد توجه قرار گرفته است .

ادامه مطلب

کانتنت مارکتینگ چیست ؟

عبارت کانتنت مارکتینگ به بازاریابی اینترنتی اشاره دارد که در آن محتوا نقش اول را ایفا می‎کند. کانتنت مارکتینگ موجبات جذب کاربر به سایت شده و در نهایت فروش محصول، رشد برند و توسعه کسب و کار را فراهم می‎کند.

ادامه مطلب

اعتبار سایت چگونه در کسب و کار شما تاثیر می گذارد؟

اعتبار سایت از نکات بسیار مهم در بهبود کسب و کار شما می باشد. کاربران و مشتریان شما وقتی از شما خرید میکنند که به سایت شما اعتماد داشته باشند. وقتی یک فروشگاه اینترنتی دارید یا با مجموعه ای از اطلاعات حساب کاربران خود را دارید باید در جلب اعتماد آنها بیشتر تلاش کنید.

ادامه مطلب

طراحی اپلیکیشن اندروید

اگر فکر می کنید که فقط کسب و کارهای بزرگ نیاز به یک اپلیکیشن موبایل دارند،

ادامه مطلب

بک لینک چیست؟

بک‌لینک یک لینک خروجی از یک صفحه به صفحه دیگر است. و هنگامیکه لینک سایت شما در یک سایت دیگر قرار دارد اصطلاحا آن سایت به سایت شما بک لینک داده است در واقع بک لینک ها، پشتوانه و اعتبار یک سایت در نتایج بدست آمده از موتورهای جستجوگر هستند.

ادامه مطلب

لینک ها در سال 2018

بک لینک ها از هر کمپین موفقیت آمیز در جستجوگرها هستند.

ادامه مطلب

چرا الزاما به یک اپلیکیشن موبایل برای کسب و کار خود نیازمندید؟

امروزه اپلیکیشن موبایل بخش جدایی ناپذیر کسب و کار شده اند، با صرف نظر از اندازه و نوع صنعت تعدادی از صنایع از طریق اپلیکیشن های موبایل سود کسب می نمایند.

ادامه مطلب

تغییر وب سایت از HTTP به HTTPS

HTTP در مقایسه با HTTPS، یک حرف اضافه (S) در HTTPS چقدر می تواند باعث تغییر شود؟ همانطور که مشخص است، HTTPS بسیار ایمن تر و بهتر از مورد اول می باشدو در این مقاله توضیح خواهیم داد که آیا انتقال وب سایت به HTTPS ارزش دارد؟

ادامه مطلب

طراحی اپلیکیشن اندروید ، چرا؟

اگر فکر می کنید که فقط کسب و کار های بزرگ نیاز به اپلیکیشن موبایل دارند، سخت در اشتباهید! هر روزه تعداد بیشتری از کسب و کارهای کوچک و متوسط به فکر باز کردن جای خود در موبایل مشتریانشان هستند، چون به اهمیت این دستگاه کوچک در دست مشتریانشان پی برده اند.

ادامه مطلب

نکات مهم و اساسی تئوری رنگ در طراحی وب سایت

در تئوری و روانشناسی رنگها میتوان گفت : سفید نماد پاکی و صداقت , مشکی نماد دلیری و قدرت , قرمز نماد هیجان و احساسات شدید, آبی القاء کننده آرامش, سبز نشان تندرستی, قهوه ای نشانه توانگری مالی و متانت

ادامه مطلب

13 اشتباه رایج در سئو که باید از آن اجتناب کرد (بخش دوم)

آیا اشکالات SEO باعث افت رتبه بندی سایت شما موتورهای جستجو شده است؟ برای پیدا کردن این مشکلات و راه حل های آن این مطلب را تا انتها بخوانید و در سایت خود بکار بگیرید.

ادامه مطلب

5 نکته اساسی از نکات کاربردی و بسیار مهم در طراحی سایت

طراحی سایت ساده علاوه برسلیقه و کدنویسی نیازمند رعایت نکات کاربردی برای دسترسی بهتر بازدیدکنندگان به مطالب نیز می باشد.

ادامه مطلب

13 اشتباه رایج در سئو که باید از آن اجتناب کرد (بخش اول)

آیا اشکالات SEO باعث افت رتبه بندی سایت شما موتورهای جستجو شده است؟ برای پیدا کردن این مشکلات و راه حل های آن این مطلب را تا انتها بخوانید و در سایت خود بکار بگیرید.

ادامه مطلب

مزایای داشتن اپلیکیشن موبایل درکسب و کارتان

مروزه نقشی که موبایل ها و اسمارت فون ها در زندگی مردم ایفا می کنند بر کسی پوشیده نیست.مهم ترین نقش آن نیز در تجارت است که اکثر مشاغل به اهمیت آن در بیزینس های خود پی برده اند.

ادامه مطلب

تاکتیک های بازاریابی دیجیتال چیست؟

برای موفقیت در بازاریابی های الکترونیک باید نقشه کشید و برنامه داشت با ما همراه باشید

ادامه مطلب

چطور نام مناسبی را برای دامنه (Domain name) انتخاب کنیم؟

برحسب تعریف ، دامنه نام یکتایی است که وب سایت شما از طریق آن شناخته می شود. دامنه از یک یا چند بخش تشکیل شده است که اصطلاحا به آن label گفته می شود .در نظر داشته باشید که کارکترهایی نظیر space " " یا - را نمی توانید در نام دامنه استفاده کنید .

ادامه مطلب

آیا سئو و بهینه سازی وب سایت ضرورت دارد

در بسیاری از موارد وقتی صحبت از کسب و کار فضای مجازی به میان می‌آید صرفا اکثر کسب و کارها تنها به داشتن یک وب‌سایت بسنده می‌کنند. اما آیا واقعا با راه‌اندازی یک وب‌سایت میتوانیم اعلام کنیم که ما وارد کسب و کار فضای مجازی شده‌ایم؟

ادامه مطلب

چگونه فعالیت‌های مفید از شما طراح بهتری می‌سازد

فعالیت‌های مفید و کارایی بالا به شما کمک می‌کند تا یک روز کاری را با احساس موفقیت بیشتری سپری کنید. وقتی در زمینه‌های مناسب مؤثر واقع شوید، می‌توانید به عنوان یک طراح بهتر عمل کنید.

ادامه مطلب

طراحی سایت خود را در ابتدا برای موبایل انجام دهید !

فلسفه طراحی وب سایت در ابتدا برای موبایل، چگونگی طراحی سایت ها را تحت تاثیر قرار داده و وب سایت هایی مثل Facebook و IBM از فلسفه موبایل ها برای طراحی وب سایت خود استفاده کردند.

ادامه مطلب

چرا وب سایت شما باید در صفحه اول گوگل باشد ؟

چرا باید در صفحه اول (رتبه های اول تا سوم ) گوگل باشیم ؟چه فایده ای دارد اگر در صفحه اول باشیم؟ مهمترین و اصلیترین دلایلی که ایجاب میکند ما باید در صفحه اول گوگل باشیم.

ادامه مطلب

افزایش نرخ تبدیل کاربر به خریدار

شاید موضوعی که سئو کارها خیلی کم به آن فکر کرده باشند . تبدیل یک کاربر ساده به عضو و البته مهمتر از آن یک خریدار باشد .

ادامه مطلب

SEM چیست؟

بازاریابی موتورهای جستجو(SEM)چیست؟ تفاوت آن با بهینه سازی موتورهای جستجو (سئو) در چیست؟ آیا این دو مفهوم یکسان می باشد؟

ادامه مطلب

دیجیتال مارکتینگ چیست

دیجیتال مارکتینگ (digital marketing) به استفاده از رسانه‏ های جدید دردنیای تجارت اطلاق میشود که این بازاریابی دیجیتال بسیار به اینترنت وابسته می باشد و نام دیجیتال مارکتینگ را به خود گرفته است.

ادامه مطلب

مزایای داشتن اپلیکیشن موبایل درکسب و کارتان

سبقت از رقبا: با قرار دادن کسب و کارتان بر روی گوشی همراه مشتری، از رقبایتان متمایز می شوید

ادامه مطلب

اهمیت طراحی سایت

اهمیت طراحی یک وبسایت مناسب برای کسب و کار بر هیچ کسی پوشیده نیست. تمامی کسب و کارهای آنلاین و غیرآنلاین در جهان برای معرفی خود به یک پایگاه آنلاین نیاز دارند تا بتوانند از این طریق با مشتریان خود در ارتباط باشند و فعالیت‌های بازاریابی و برندینگ را انجام دهند.

ادامه مطلب

سئو و بهینه سازی چیست

سئو برگرفته از عبارت Search Engine Optimization است که کلمات معادلی چون SEO یا بهینه سازی موتور جستجو دارد که همگی آنها به یک معنی می باشند و می توان آن را بصورت زیر تعریف نمود:

ادامه مطلب
+