بازاریابی شبکه های اجتماعی (Social Media Marketing )

از مهم ترین روش های بازاریابی دیجیتال (دیجیتال مارکتینگ ) ، بازاریابی شبکه های اجتماعی است .شکل گیری و همه گیر شدن رسانه های گروهی یا همان شبکه های اجتماعی ،باعث شد که بازاریابی دیجیتال بستری جدید موثری برای فعالیت های خود پیدا کند که ما آن را با عنوان بازاریابی شبکه های اجتماعی می شناسیم .

اصل اول و خیلی مهم بازاریابی این است که :هرجا که مردم حضور داشته باشند ،کسب و کار نیز همان جاست . و از آنجا که هیچ جایی جز شبکه های اجتماعی نمی توان این تعداد از مردم را یافت ،پس چه جایی بهتر از آنجا ؟!!

ادامه مطلب

تکنیک ها و ابزارهای دیجیتال مارکتینگ

بازاریابی دیجیتال به مجموعه فعالیت هایی که جهت تبلیغ خدمات و محصولات با استفاده از ابزار های دیجیتال صورت میگیرد ، دیجیتال مارکتینگ می گوییم.دیجیتال مارکتینگ فقط به کسب و کارهای آنلاین محدود نمی شود .برخی تصور می کنند فقط کسب و کارهایی که دارای وب سایت هستند می توانند از دیجیتال مارکتینگ استفاده کنند در حالی که خیلی از کسب و کارهای سنتی نیز از تبلیغات دیجیتال برای معرفی خود به بازار استفاده میکنند.

ادامه مطلب

7 نکته مهم درباره دیجیتال مارکتینگ

این روزها ،مجریان دیجیتال مارکتینگ نسبت به 10 سال گذشته ، با چشم انداز کاملا متفاوت تری مواجه هستند .البته بازاریابان موفق و باهوش همواره متوجه اهمیت هشدارهایی که به مشتریان فعال تر و درحال تغییر امروزی اشاره دارند ،هستند . در زیر 7 نکته مهم در حیطه کار دیجیتال مارکتینگ گفته می شود .هرچند این نکات تمام آن چیزی نیست که برای موفقیت در این کار کافی باشد ،اما دانستن آن ها به بازاریابان کمک های شایانی می کند.

ادامه مطلب

تعریفی ساده از دیجیتال مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی دیجیتال یکی از زیر مجموعه های مدیریت تبلیغات و مدیریت بازاریابی است .اما با توجه به اینکه فناوری اطلاعات رشد و توسعه سریعی داشته و استفاده کنندگان از موبایل های هوشمند خیلی سریع افزایش چشمگیری پید کرده ، دیجیتال مارکتینگ به عنوان یک مهارت مستقل مورد توجه قرار گرفته است .

ادامه مطلب

کانتنت مارکتینگ چیست ؟

عبارت کانتنت مارکتینگ به بازاریابی اینترنتی اشاره دارد که در آن محتوا نقش اول را ایفا می‎کند. کانتنت مارکتینگ موجبات جذب کاربر به سایت شده و در نهایت فروش محصول، رشد برند و توسعه کسب و کار را فراهم می‎کند.

ادامه مطلب

تاکتیک های بازاریابی دیجیتال چیست؟

برای موفقیت در بازاریابی های الکترونیک باید نقشه کشید و برنامه داشت با ما همراه باشید

ادامه مطلب

مزایای داشتن اپلیکیشن موبایل درکسب و کارتان

سبقت از رقبا: با قرار دادن کسب و کارتان بر روی گوشی همراه مشتری، از رقبایتان متمایز می شوید

ادامه مطلب
+