10 راهی که به وسیله آن کسب و کار شما با ساخت یک اپلیکیشن اندروید، می تواند رشد کند (بخش اول)

چندی پیش اپلیکیشن های موبایل ابزاری برای شرکت ها و مشاغل بزرگ بود. امروزه، شرکت های کوچکتر به لطف اپ های موبایل به مشتریان، بهتر خدمات می دهند و بازده بسیار بیشتری را در سرمایه گذاری مشاهده می کنند.

به هر روشی که شما به آن نگاه کنید ، انسان ها برای اجتماعی بودن باید مانند یک سیم عمل کنند. هیچ کس نمی خواهد از آنچه در جهان اتفاق می افتد بی خبر و منزوی شود. واقعیت اجتماعی بودن تلفن همراه را نمی توان انکار کرد. درست مانند مکالمه رسمی و تماس ویدیویی، مشاغل می توانند فروش را از طریق اپلیکیشن موبایل به پیش ببرند. ایجاد یک حساب کاربری فیس بوک یا توییتر بسیار عالی است، اما فقط کافی نیست.

در نتیجه، شما به یک اپلیکیشن نیاز دارید. ترس از قیمت بالای طراحی اپلیکیشن با وجود شرکت های طراحی اپلیکیشن دیگر وجود ندارد. طراح اپلیکیشن حرفه ای می تواند فعالیت روزانه در کسب و کار شما را در مسیر حضور در گوشی موبایل قرار دهد.

ادامه مطلب

4 راهی که کسب و کار شما می تواند از داشتن یک اپلیکیشن موبایل سود ببرد (بخش دوم)

در مقاله قبل دو روش از 4 راهی که کسب و کار شما می تواند از داشتن یک اپلیکیشن موبایل سود ببرد، را مورد بررسی قراردادیم. در مقاله امروز به معرفی دو روش بعدی خواهیم پرداخت، که چگونه یک اپلیکیشن موبایل می تواند به کسب و کار شما کمک کند و سودآوری شما افزایش یاید

ادامه مطلب

4 راهی که کسب و کار شما می تواند از داشتن یک اپلیکیشن موبایل سود ببرد (بخش اول)

موبایل ها اکنون در همه جیب های ما هستند ، اینطور نیست؟
من در مورد دستگاه های تلفن همراه صحبت می کنم. و قابلیت اصلی این دستگاه ها (به غیر از برقراری تماس تلفنی ، به من گفته شده است) اجرای تعداد زیادی اپلیکیشن کاربردی است که تقریباً به هر هدف قابل تصور خدمت می کنند.
مشاغل مختلف از گوشه و کنار دنیا ، با ارائه طیف وسیعی از محصولات متنوع ، مهاجرت را از دنیای فیزیکی و پخش تراکت ، چاپ تبلیغات و حلق آویز کردن تابلوهای تبلیغاتی به حوزه تلفن همراه آغاز کرده اند. و شما هم باید هرچه سریعتر به حوزه موبایل وارد شوید . حالا می دانم چه فکر می کنید :
تجارت ما نیازی به ساخت یک اپلیکیشن موبایل برای فروش محصولات به مشتریان وفادار ما ندارد!
و شاید در گذشته نیز چنین بوده است. اما اگر می خواهید برای آینده آماده شوید و فواید عظیم را از بالای دروازه ببینید ، به یک اپلیکیشن موبایل نیاز دارید.

ادامه مطلب

چرا کسب و کار شما به اپلیکیشن موبایل مختص خودش نیاز دارد ؟ (قسمت دوم)

در قسمت اول این مقاله درباره مزیت های استفاده از اپلیکیشن موبایل برای کسب و کارتان صحبت کردیم . در این مقاله درباره 4 سایر مزیت های طراحی اپلیکیشن موبایل صحبت می کنیم

ادامه مطلب

چرا کسب و کار شما به اپلیکیشن موبایل مختص خودش نیاز دارد ؟ (قسمت اول)

امروز می خواهم درمورد طراحی اپلیکیشن موبایل به همراه کسب و کار صحبت کنم و چرا باید ساخت یک اپلیکیشن موبایل را برای شرکت خودتان در نظر بگیرید. اگر فکر می کنید که اپلیکیشن ها فقط برای برندهای بزرگ مانند Walmart و Bank of America هستند ، اشتباه می کنید. بیشتر و بیشتر مشاغل کوچک و متوسط از روند تلفن همراه پیروی می کنند و می دانند که یک استراتژی موثر برای تلفن همراه بیش از یک وب سایت ریسپانسو برای تلفن همراه را شامل می شود.

ادامه مطلب

طراحی اپلیکیشن اندروید

اولین موبایل ها در ابتدای سال های 1970 ساخته شدند.تلفن های همراه ابتدایی ،فقط برای برقراری مکالمات برنامه ریزی شده بودند ولی از همون ابتدا ایده ی هوشمندتر کردن آن ها وجود داشت. با پیشرفت علم کامپیوتر ، مخترعین توانستند موبایل ها را شبیه به کامپیوتر طراحی کنند . با پیشرفت روز افزون موبایل های هوشمند ،و دارا شدن قابلیت نصب انواع نرم افزارها و اپلیکیشن ها ، قادر شدند نیازهای بشر به تکنولوژی پردازشی را تامین کنند. طراحی اپلیکیشن های اندروید یکی از راهکارهای جذب مشتری برای بهبود هر گسب و کاری می باشد

ادامه مطلب

طراحی اپلیکیشن اندروید ، چرا؟

اگر فکر می کنید که فقط کسب و کار های بزرگ نیاز به اپلیکیشن موبایل دارند، سخت در اشتباهید! هر روزه تعداد بیشتری از کسب و کارهای کوچک و متوسط به فکر باز کردن جای خود در موبایل مشتریانشان هستند، چون به اهمیت این دستگاه کوچک در دست مشتریانشان پی برده اند.

ادامه مطلب

مزایای داشتن اپلیکیشن موبایل درکسب و کارتان

مروزه نقشی که موبایل ها و اسمارت فون ها در زندگی مردم ایفا می کنند بر کسی پوشیده نیست.مهم ترین نقش آن نیز در تجارت است که اکثر مشاغل به اهمیت آن در بیزینس های خود پی برده اند.

ادامه مطلب
+