در سال 2020 چگونه SEO را انجام دهیم: موضوعات و نکاتی از 10 کارشناس

در سال 2020 تمرکز اصلی سئو شما چه خواهد بود و چه پیشرفت های جدید را باید در نظر داشته باشید تا از حداکثر فرصت های ترافیک جستجوی خود اطمینان حاصل کنید؟

ما به تازگی با ده متخصص در این زمینه صحبت کرده ایم تا نظرات خود را در مورد آخرین به روزرسانی های SEO و اینکه کسب و کارها چگونه می توانند به صورت عملی آن ها را بکار بگیرند تا درکسب و کار خود موفق شوند . ما در اینجا در این پست و پست های بعدی این 10 نکته ضروری را بیان می کنیم.

ادامه مطلب

اهمیت بک لینک ها در سئو

در سئو سایت شما یکی از مهمترین شاخص های رنک دهی (رتبه بندی) موتورهای جستجو (به خصوص گوگل ) بک لینک (BackLink) است. اگر از سایت های دیگر به وب سایت شما لینک داده شود ،به آن لینک بک لینک گفته می شود .

ادامه مطلب

ابزار سئو چیست ؟

در واقع ابزار سئو سایت هایی هستند که بتوان سایت را از تمام جوانب بررسی کرد .سایت گوگل یکی از معیارهای بررسی و آنالیز سایت می باشد که گاهی میتواند دربرگیرنده ی هزینه هایی باشد.دارندگان هرکسب و کاری باید حداقل اطلاعات مختصری از سئو داشته باشند

ادامه مطلب

اعتبار سایت چگونه در کسب و کار شما تاثیر می گذارد؟

اعتبار سایت از نکات بسیار مهم در بهبود کسب و کار شما می باشد. کاربران و مشتریان شما وقتی از شما خرید میکنند که به سایت شما اعتماد داشته باشند. وقتی یک فروشگاه اینترنتی دارید یا با مجموعه ای از اطلاعات حساب کاربران خود را دارید باید در جلب اعتماد آنها بیشتر تلاش کنید.

ادامه مطلب

بک لینک چیست؟

بک‌لینک یک لینک خروجی از یک صفحه به صفحه دیگر است. و هنگامیکه لینک سایت شما در یک سایت دیگر قرار دارد اصطلاحا آن سایت به سایت شما بک لینک داده است در واقع بک لینک ها، پشتوانه و اعتبار یک سایت در نتایج بدست آمده از موتورهای جستجوگر هستند.

ادامه مطلب

لینک ها در سال 2018

بک لینک ها از هر کمپین موفقیت آمیز در جستجوگرها هستند.

ادامه مطلب

13 اشتباه رایج در سئو که باید از آن اجتناب کرد (بخش دوم)

آیا اشکالات SEO باعث افت رتبه بندی سایت شما موتورهای جستجو شده است؟ برای پیدا کردن این مشکلات و راه حل های آن این مطلب را تا انتها بخوانید و در سایت خود بکار بگیرید.

ادامه مطلب

13 اشتباه رایج در سئو که باید از آن اجتناب کرد (بخش اول)

آیا اشکالات SEO باعث افت رتبه بندی سایت شما موتورهای جستجو شده است؟ برای پیدا کردن این مشکلات و راه حل های آن این مطلب را تا انتها بخوانید و در سایت خود بکار بگیرید.

ادامه مطلب

آیا سئو و بهینه سازی وب سایت ضرورت دارد

در بسیاری از موارد وقتی صحبت از کسب و کار فضای مجازی به میان می‌آید صرفا اکثر کسب و کارها تنها به داشتن یک وب‌سایت بسنده می‌کنند. اما آیا واقعا با راه‌اندازی یک وب‌سایت میتوانیم اعلام کنیم که ما وارد کسب و کار فضای مجازی شده‌ایم؟

ادامه مطلب

چرا وب سایت شما باید در صفحه اول گوگل باشد ؟

چرا باید در صفحه اول (رتبه های اول تا سوم ) گوگل باشیم ؟چه فایده ای دارد اگر در صفحه اول باشیم؟ مهمترین و اصلیترین دلایلی که ایجاب میکند ما باید در صفحه اول گوگل باشیم.

ادامه مطلب

SEM چیست؟

بازاریابی موتورهای جستجو(SEM)چیست؟ تفاوت آن با بهینه سازی موتورهای جستجو (سئو) در چیست؟ آیا این دو مفهوم یکسان می باشد؟

ادامه مطلب

سئو و بهینه سازی چیست

سئو برگرفته از عبارت Search Engine Optimization است که کلمات معادلی چون SEO یا بهینه سازی موتور جستجو دارد که همگی آنها به یک معنی می باشند و می توان آن را بصورت زیر تعریف نمود:

ادامه مطلب
+